Харківський державний автотранспортний коледж

IMG_3082

 Рада студентського самоврядування


Безымянный

-       Навчальний сектор - відображає облік та контроль успішності та відвідуваності. Залучення студентів для більш ефективного отримування знань;

-       Культурно-масовий сектор – підготовка та проведення святкових заходів, організація вільного часу студентів.  Залучення до творчої родини коледжу, розкриття талантів та творчих здібностей;

-       Спортивний сектор – створення спортивних заходів, походів, ігор, марафонів здоров’я та туристичних злетів. Відображає пропаганду здорового способу життя та залучення студентів до спорту;

-       Сектор інноваційних технологій – забезпечує поширення корисної та цікавої інформації серед студентів коледжу;

-       Дисциплінарний сектор – контроль за дотриманням норм навчального процесу та захист прав студентів;

-       Соціально-правовий сектор – забезпечує можливості досягнення соціально гідного рівня життя для всіх груп студентів;

-       Сектор працевлаштування та інформації – реалізує програми співпраці з різними фірмами та організаціями за межами нашого коледжу.

image002Лідери студентського самоврядування

лид 1 лид 2

Звіт Ради студентського самоврядування за 2016-2017 н.р.

                 Вищим виконавчим  органом студентського самоврядування Харківського державного автотранспортного коледжу є «Рада студентського самоврядування», що є важливою структурною ланкою громадсько-виховної діяльності студентської молоді  та навчально-виховного процесу в навчальному закладі.

                 У нашому навчальному закладі затверджено «Положення про студентське самоврядування Харківського державного автотранспортного коледжу».

                 Засідання Ради проводяться не рідше одного разу на місяць, при потребі можуть скликатися позачергові засідання. Питання, які є на денному порядку фіксуються у протоколах та затверджуються головою Ради та секретарем.

 Студентська Рада коледжу сприяла проведенню таких свят у 2016-2017н. р.:

Також провелися конкурси плакатів присвячені:

Був проведений осінній крос серед студентів першого курсу, а також весняні «Веселі старти».

Завдяки зборам членських внесків, ми мали змогу закупити деяке необхідне обладнання для покращення роботи та організації дозвілля студентів, а саме:

 Студентське самоврядування сприяє задоволенню молодіжних потреб, реалізації студентських інтересів, є середовищем спілкування і взаємодії молоді.