Харківський державний автотранспортний коледж

 12 травня  відбулася перша Обласна олімпіада з предмета "Історія України"серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації

Була визначена тема олімпіади: "Україна в першій світовій війні", "Українська революція", "Українська державність в 1917-1921 рр." 
Заявку на участь в олімпіаді подали 25 технікумів та коледжів м. Харкова та Харківської області. 
В олімпіаді прийняли участь 48 студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредтації.

За підсумками кількості отриманих балів журі олімпіади  визначило перможців Обласної олімпіади з предмета "Історія України" серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації (таблиця розподілу отриманих балів додається)

Переможцями стали:

                                             І місце 
Бондар Андрій, Харківський комп'ютерно-технологічний коледж.НТУ "ХПІ" (59)

Таран Катерина, Житлово-комунальний коледж ХНУМГ ім. О. Бекетова (59)

                                             ІІ місце

Іскакова Наталія, Харківський медичний коледж №1, (57)

                                             ІІІ місце

Черкашин Сергій, ДВНЗ "Харківський коледж будівництва архітектури та дизайну" (49)

У десятку найкращіх знавців історії України серед студентів -учасників олімпіади увійшли:

Ляшенко Вадим.Куп’янський автотранспортний технікум;

Ваніна Світлана, Богодухівський медичний коледж;

Шевченко Ольга, Харківський коледж текстилю та дизайну;

Махонін Віталій,Харківський комп'ютерно-технологічний коледж.НТУ "ХПІ";

Бек Вадим,Харківський патентно-компютерний коледж;

Турдимуратов Назар, Харківський автотранспортний технікум ім.. С. Орджонікідзе.

Щіро вітаємо переможців олімпіади!

 

Список

студентів вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації – учасників ІІ етапу

Обласної олімпіади з предмета «Історія України»

(таблиця розподілу балів, отриманих за виконання олімпіад них завдань)

з/п

Прізвище, ім’я,

по батькові

Назва вищого навчального

закладу.

Кількість

балів

1

Анучкіна Ірина Юріївна

Харківський автомобільно-дорожній технікум

34

2

Бабіч Валентина Олександрівна

Житлово-комунальний коледж ХНУМГ ім.. О. Бекетова

38

3

Бек Вадим Романович

Харківський патентно-компютерний коледж

41

4

Бігун Ольга Ігорівна

ДВНЗ «Харківський коледж транспортних технологій

35

5

Бондар Андрій Сергійович

Харківський компютерно-технологічний коледж НТУ «ХПІ»

59

6

Бугай Стєфан Сергійович

Харківський радіотехнічний технікум

36

7

Ваніна Світлана Олександрівна

Богодухівський медичний коледж

46

8

Вовк Юрій Дмитрович

Харківський машинобудівний коледж

36

9

Гайкевич Денис Андрійович

Харківський електромеханічний технікум транспортного будівництва

30

10

Дзюба Олександр Васильович

Вовчанський медичний коледж

29

11

Деркач Ярослав Костянтинович

Медичний коледж ХНМУ

23

12

Дудко Владислав Олексійович

Коледж переробної та харчової промисловості ХНТУСГ ім.. П.Василенка

27

13

Євлаш Андрій Віталійович

Харківський радіотехнічний технікум

33

14

Зінчук Іван Іванович

Харківський індустріально-педагогічний технікум

16

15

Зубов Єгор Сергійович

Харківський індустріально-педагогічний технікум

28

16

Іскакова Наталія Дмитрівна

Харківський медичний коледж № 1

57

17

Кабанець Артем Сергійович

Красноградський медичний коледж

18

18

Ковалевський Дмитро Валерійович

ДВНЗ «Харківський коледж будівництва архітектури та дизайну

21

19

Коваль Максим Сергійович

Харківський електромеханічний технікум транспортного будівництва

38

20

Колесникова Віра Олександрівна

Красноградський медичний коледж

33

21

Латушкіна Юлія Павлівна

Богодухівський медичний коледж

23

22

Лах Давид Віталійович

Харківський патентно-компютерний коледж

37

23

Лашко Георгій Євгенійович

Харківський механічний технікум ім. О. О. Морозова

19

24

Лялюк Дар’я Геннадіївна

ДВНЗ «Харківський коледж транспортних технологій

27

25

Ляшенко Вадим Михайлович

Куп’янський автотранспортний технікум

48

26

Макарук Матвій Юрійович

Коледж Національного фармацевтичного університету

39

27

Малько Іван Сергійович

Харківський коледж телекомунікацій

30

28

Махонін Віталій Валерійович

Харківський компютерно-технологічний коледж НТУ «ХПІ»

45

29

Мезенцев Олег Володимирович

Харківський кооперативний торгово-економічний коледж

39

30

Новіченко Вадим Віталійович

Купянський автотранспортний технікум

32

31

Онікієнко Наталія Станіславовна

Коледж Національного фармацевтичного університету

35

32

Панова Єлизавета Геннадіївна

Коледж переробної та харчової промисловості ХНТУСГ ім.. П.Василенка

35

33

Печенкіна Анастасія Вікторівна

Красноградський технікум механізації сільського господарства ім. Ф. Я. Тимошенко

19

34

Поліщук Ярослава Богданівна

Харківський медичний коледж № 1

24

35

Рибачук Олександр Олександрович

Харківський механічний технікум ім. О. О. Морозова

34

36

Ричик Аліна Сергіївна

Красноградський технікум механізації сільського господарства ім. Ф. Я. Тимошенко

16

37

Сапко Денис Ігорович

Харківський автомобільно-дорожній технікум

38

38

Сенько Дмитро В’ячеславович

Харківський коледж телекомунікацій

19

39

Таран Катерина Олегівна

Житлово-комунальний коледж ХНУМГ ім.. О. Бекетова

59

40

Турдимуратов Назар

Харківський автотранспортний технікум ім.. С. Орджонікідзе

40

41

Федосєєва Оксана Ігорівна

Харківський машинобудівний коледж

21

42

Черкашин Сергій Олексійович

ДВНЗ «Харківський коледж будівництва архітектури та дизайну

49

43

Шаптала Даря Сергіївна

Харківський кооперативний торгово-економічний коледж

36

44

Шевченко Максим Олександрович

Медичний коледж ХНМУ

35

45

Шевченко Ольга Володимирівна

 

Харківський коледж текстилю та дизайну

45

46

Штонда Олена Олександрівна

Харківський коледж текстилю та дизайну

26

47

Шуліка Богдан

Харківський автотранспортний технікум ім.. С. Орджонікідзе

23

48

Шумейко Анастасія В’ячеславівна

Вовчанський медичний коледж

35