Харківський державний автотранспортний коледж

Обласний етап престижної олімпіади

В суботу, 18.02.2017 р., на базі нашого коледжу відбувся обласний етап VІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови. Цей захід – один з важливих елементів мовного удосконалення студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. Адже перед цим серед юнаків і дівчат пройшли відбіркові змагання, вони мали можливість оцінити мовні навички та поліпшити їх.

На відкриття обласного етапу олімпіади крім учасників прийшли їхні викладачі-наставники, батьки. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять патріотів, які ціною свого життя відстояли українські цінності під час Революції гідності і три роки поспіль відстоюють право українців говорити рідною мовою, захищають європейський вибір нашого народу від російських агресорів.

Організатори олімпіади постарались, аби цей захід став своєрідним святом мови, об’єднав її прихильників. Дівчата в українських вишиванках виконали перед присутніми патріотичні пісні, декламували промовисті вірші.

Постарались і студенти – учасники змагань. Вони виконали досить складний обсяг перевірочної роботи, й багато з них заслужили похвалу своїх наставників.

Попереду в студентів – не тільки приємні нагороди, а й заохочення викладачів за участь у змаганнях, продовження цікавої подорожі до нових тонкощів рідної мови та культури.

На знімках:

IMG_5007

IMG_5005

Яскравими піснями й промовисти ми віршами вітали присутніх організатори свята.

 

IMG_2372

В аудиторіях, де проходили змагання.

 

IMG_2371

Члени журі серед учасників змагань.


Протокол

засідання журі обласного етапу VІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови

(студенти ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Харківської області)

м. Харків 18 лютого 2017 р.

В олімпіаді взяли участь представники 28 ВНЗ, усього 61 людина.

У результаті перевірки письмових робіт та їх оцінювання, члени журі дійшли висновку, що учасники обласного етапу олімпіади набрали таку кількість оціночних балів: 

п/п

ПІБ учасника, навчальний заклад та напрям підготовки

Кількість набраних

балів

1.

Стеценко Аліна Вікторівна, студентка 2-го курсу Харківського державного автотранспортного коледжу (спец.”Бухгалтерський облік“)

93

2.

Пивоварюк Владислава Дмитрівна, студентка 2-го курсу Харківського машинобудівного коледжу (спец. Обслуговування транспортних засобів високої прохідності“

91,5

3.

Коржевих Вероніка Ігорівна, студентка 2-го курсу Харківського радіотехнічного технікуму (спец. ”Розробка програмного забезпечення“)

91

4.

Краснощокова Ірина Євгенівна, студентка 2-го курсу Харківського державного соціально-економічного коледжу (спец. „Бухгалтерський облік“)

89,5

5.

Ільчук Яна Юріївна, студентка 2-го курсу Коледжу переробної та харчової промисловості Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П. Василенка (спец. ”Зберігання, консервування та переробка м’яса“)

89

6.

Мажурна Анна В’ячеславівна, студентка 2-го курсу КЗ „Харківський вищий коледж мистецтв“(спец. „Хореографія“)

88

7.

Аветісян Меружан Тігранович, студент 2-го курсу Харківського патентно-комп’ютерного коледжу (спец.”Інженерія програмного забезпечення“)

87,5

8.

Костюк Владислава Анатоліївна, студентка 2-го курсу Харківського патентно-комп’ютерного коледжу (спец.”Інженерія програмного забезпечення“)

87

9.

Амеліна Катерина Андріївна, студентка 2-го курсу Медичного коледжу Харківської академії післядипломної освіти“ (спец.„Сестринська справа“)

86,5

10.

Семенко Олена Валеріївна, студентка 3-го курсу Житлово-комунального коледжу ХНУМГ ім. О.М. Бекетова (спец. “Бухгалтерський облік“

86,5

11.

Галушко Ілля Сергійович, студент 2-го курсу Харківського державного соціально-економічного коледжу (спец. „Бухгалтерський облік“)

85

12.

Переходович Катерина Сергіївна, студентка 2-го курсу Житлово-комунального коледжу ХНУМГ ім. О.М. Бекетова (спец. “Готельне обслуговування“

83,75

13.

Стеба Катерина Дмитрівна, студентка 2-го курсу Куп’янського медичного коледжу ім. М. Шкарлетової (спец. „Сестринська справа“)

83,75

14.

Таран Катерина Олегівна, студентка 2-го курсу Житлово-комунального коледжу ХНУМГ ім. О.М. Бекетова (спец. “Комерційна діяльність“

82

15.

Дереповська Олександра Сергіївна, студентка 2-го курсу Куп’янського медичного коледжу ім. М. Шкарлетової (спец. „Лікувальна справа“)

80,75

16.

Мажурна Ірина Валимівна студентка 2-го курсу КЗ „Харківський вищий коледж мистецтв“(спец. „Сценічне мистецтво“)

80,75

17.

Терещенко Віра Михайлівна, студентка 2-го курсу Харківського державного автотранспортного коледжу(спец. „Транспортні технології“)

80

18.

Терещенко Віра Михайлівна, студентка 2-го курсу Харківського державного автотранспортного коледжу (спец.”Транспортні технології“)

80

19.

Гавриляка Надія Олегівна, студентка 3-го курсу Коледжу переробної та харчової промисловості Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П. Василенка (спец. ”Виробництво хліба, кондитерських, макаронних виробів і харчоконцентратів“)

79,75

20.

Виродова Катерина Володимирівна, студентка 2-го курсу Харківськогоколеджу транспортних технологій (спец.„Діловодство“)

79,25

21.

Забайрацька Марина Олександрівна, студентка 2-го курсу Харківського радіотехнічного технікуму (спец. ”Розробка програмного забезпечення“)

79

22.

Данько Катерина Дмирівна, студентка 2-го курсу Харківського державного соціально-економічного коледжу (спец. „Бухгалтерський облік“)

78

23.

Гусарчук Катерина Андріївна, студентка 2-го курсу Медичного коледжу Харківської академії післядипломної освіти“ (спец.„Сестринська справа“)

77,75

24.

Ваніна Світлана Олександрівна, студентка 2-го курсу КЗОЗ ”Богодухівський медичний коледж“ (спец. ”Лікувальна справа“)

77

25.

Мосенцева Ліля Андріївна,студентка 2-го курсу Харківського коледжу будівництва, архітектури та дизайну (спец. „Архітектурне проектування та внутрішній інтер’єр“)

76,75

26.

Бодня Аліна Анатоліївна, студентка 3-го курсу КЗОЗ ”Красноградський медичний коледж“ (спец. ”Фельдшер“)

76,5

27.

Рєпєнко Карина Володимирівна, студентка КЗОЗ „Харківський обласний медичний коледж“ (спец.„Медсестринство“)

76,25

28.

Бурда Олексій Олександрович, студент 2-го курсу Харківського індустріально-педагогічного технікуму (спец. „Технологія виробництва і переробки продуктів сільського господарства“)

76

29.

Пігур Єлизавета Олегівна, студентка 2-го курсу Красноградського технікуму механізації сільського господарства (спец. „Бухгалтерський облік“)

75

30.

Задніпровська Анастасія Олександрівна,студентка 2-го курсу Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу (спец. „Виробництво харчової продукції“)

74,75

31.

Педченко Анастасія Сергіївна, студентка ДВНЗ „Харківський коледж текстилю і дизайну“ (спец. )

74,25

32.

Шевченко Ольга Володимирівна, студентка ДВНЗ „Харківський коледж текстилю і дизайну“ (спец. )

74,25

33.

Шаптала Дарія Сергіївна, студентка 2-го курсу Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу (спец. „Бухгалтерський облік“)

73,75

34.

Доценко Олександр Вікторович, студент 2-го курсу Харківського механічного технікуму ім. О.О. Морозова (спец. „Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів“

72,75

35.

Лохматова Дар’я Сергіївна, студентка КЗОЗ „Харківський обласний медичний коледж“ (спец.„Медсестринство“)

70,5

36.

Синиця Каріна Володимирівна, студентка 2-го курсу ОКЗ ”Харківське художнє училище“ (спец.”Художник-педагог“)

70,5

37. 

Ткаченко Олександра Олександрівна, студентка 2-го курсу Харківського автомобільно-дорожнього технікуму (спец. „Правознавство“)

70,5

38.

Воротня Анна Андріївна, студентка 4-го курсу КЗОЗ „Вовчанський медичний коледж“ (спец. „Лікувальна справа“)

 

70

39.

Тверітнікова Таїсія Павлівна, студентка 2-го курсу Медичного коледжу Харківської академії післядипломної освіти“ (спец.„Сестринська справа“)

70

40.

Малков Олександр, студент 2-го курсу Харківського державного автотранспортного коледжу (спец.”Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів“)

69

41.

Шотадзе Крістіна Джамбулівна, , студентка 2-го курсу Харківського машинобудівного коледжу (спец. ”Бухгалтерський облік“

67,75

42.

Цилюрик Аліна Євгенівна, студентка 2-го курсу Харківського кооперативного торгово-економічного коледжу (спец. „Оціночна діяльність“)

67,5

43. 

Горборукова Анастасія Андріївна, студентка 2-го курсу ОКЗ ”Харківське художнє училище“ (спец.”Дизайн середовища“)

66,75

44. 

Коваль Максим Сергійович, студент 2-го курсу Харківського державного політехнічного коледжу (спец. „Обслуговування комп’ютерних систем і мереж“)

66

45. 

Проценко Євген Олександрович, студент 2-го курсу Харківського коледжу Державного університету телекомунікацій( спец. „Обслуговування комп’ютерних систем і мереж“)

66

46. 

Муковоз Юлія Олександрівна, студентка ДВНЗ „Харківський коледж текстилю і дизайну“ (спец. )

65,25

47. 

Загайко Катерина Миколаївна, студентка третього курсу КЗОЗ „Вовчанський медичний коледж“ (спец. „Фельдшер“)

64,75

48. 

Жорник Тетяна Олександрівна,студентка 2-го курсу Харківського автомобільно-дорожнього технікуму (спец. „Економіка“)

63

49. 

Кузніченко Олександр В’ячеславович, студент 2-го курсу Харківського патентно-комп’ютерного коледжу (спец.”Інженерія програмного забезпечення“)

62

50. 

Сухарєва Марина Євгенівна, студентка 3-го курсу Харківського гідрометеорологічного технікуму Одеського державного екологічного університету (спец. ”Прикладна екологія“)

58,75

51. 

Люта ОленаВіталіївна, студентка 2-го курсу Харківського коледжу транспортних технологій (спец. „Організація перевезень і управління на залізничному транспорті“)

58,5

52. 

Водка Юлія Олександрівна, студентка 3-го курсу КЗОЗ ”Красноградський медичний коледж“ (спец. ”Фельдшер“)

58

53. 

Шумейко Анастасія В’ячеславівна, студентка 2-го курсу КЗОЗ „Вовчанський медичний коледж“ (спец. „Лікувальна справа“)

56,5

54. 

Кацюба Катерина Олександрівна,студентка 2-го курсу Електромеханічного коледжу ХНУМГ ім. О.М. Бекетова (спец. “Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд“)

55

55. 

Чикалюк Тетяна Василівна, студентка 2-го курсу Харківського індустріально-педагогічного технікуму (спец. „Організація обслуговування населення“)

54,75

56. 

Бублікова Дар’я Володимирівна, студентка 2-го курсу КЗ „Харківський вищий коледж мистецтв“(спец. „Хореографія“)

52,5

57. 

Свистунова Тетяна Анатоліївна,студентка 2-го курсу Харківського індустріально-педагогічного технікуму (спец. „Організація обслуговування населення“)

49

58. 

Парамєєва Катерина Дмитрівна, студентка 2-го курсу ОКЗ ”Харківське художнє училище“ (спец.”Художник-педагог“)

43

59. 

Кізман Дарина Дмитрівна, студентка КЗОЗ „Харківський обласний медичний коледж“ (спец. Медсестринство“)

 

41

60. 

Безносенко Дарина Романівна, студентка 2-го курсу ОКЗ ”Харківське художнє училище“ (спец.”Художник-педагог“)

40

61. 

Лебедюк Христина Русланівна, студентка 3-го курсу Харківського гідрометеорологічного технікуму Одеського державного екологічного університету (спец. ”Прикладна екологія“)

35,5

Таким чином, переможцями обласного етапу Олімпіади є:

1 місце:

Стеценко Аліна Вікторівна, студентка 2-го курсу Харківського державного автотранспортного коледжу (спец.”Бухгалтерський облік“).

2 місце:

Пивоварюк Владислава Дмитрівна, студентка 2-го курсу Харківського машинобудівного коледжу (спец. Обслуговування транспортних засобів високої прохідності“). 

Коржевих Вероніка Ігорівна, студентка 2-го курсу Харківського радіотехнічного технікуму (спец. ”Розробка програмного забезпечення“). 

3 місце: 

Краснощокова Ірина Євгенівна, студентка 2-го курсу Харківського державного соціально-економічного коледжу (спец. „Бухгалтерський облік“). 

Ільчук Яна Юріївна, студентка 2-го курсу Коледжу переробної та харчової промисловості Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П. Василенка (спец. ”Зберігання, консервування та переробка м’яса“). 

 

Журі обласного етапу VІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови:

Біда Анатолій Григорович 

Сатуновська Ірина Федорівна 

Алпатова Олена Володимирівна 

Брунець Тетяна Михайлівна 

Гейдел Алла Михайлівна 

Живага Наталія Анатоліївна 

Лобко-Лобановська Валентина Анатоліївна 

Рєзнік Тетяна Миколаївна 

Таможська Ірина Володимирівна 

Явтушенко Наталія Георгіївна 

Якушева Алла Іванівна